596 118 488

info@moravatour.cz

Typ zájezdu

Země

 
podklad1

Vážení cestovatelé,

představujeme Vám naší kompletní nabídku na letní sezónu 2021, která bude pro naši cestovní kancelář MORAVA Tour 22.úspěšnou v řadě. Připravili jsme pro Vás mnoho pěkných míst s pobyty u moře, autobusovou dopravou či leteckou nebo můžete využít vlastní dopravu svým autem. Nabídka se průběžně doplňuje, upravuje, proto naše stránky neustále sledujte.

Máme za sebou mnohaletou zkušenost s pořádáním pobytových zájezdů pro skupiny i jednotlivce, své služby nabízíme na vysoké úrovni, snažíme se vždy udělat vše pro Vaši maximální spokojenost a nezáleží na tom, zda s námi cestujete pravidelně či se stanete našimi klienty poprvé.

V tomto roce jsme nově připravili nabídku pro děti " Příměstské letní tábory v Ostravě ". Na děti v této náročné době je třeba myslet nejvíce a o letních prázdninách je opravdu zabavit. Vyberte si z naší nabídky táborů a slibujeme, že Vaše děti se s námi nudit nebudou.   

Věříme, že Vás naše nabídka zájezdů, pobytů, dětských táborů zaujme a využijete tak služby nabízené naší cestovní kanceláři.

Těší se na Vás

tým cestovní kanceláře MORAVA Tour

 

kancel 1   kancel 2   BOVA7