596 118 488

info@moravatour.cz

Typ zájezdu

Země

 
podklad1

Vážení cestovatelé,

 

představujeme Vám naší kompletní nabídku připravenou na letní sezónu 2022, která bude pro naši cestovní kancelář MORAVA Tour 23.úspěšnou v řadě. Připravili jsme pro Vás mnoho pobyty u moře s autobusovou dopravou či leteckou nebo můžete využít vlastní dopravu svým autem. Nabídka se průběžně doplňuje, upravuje, proto naše stránky neustále sledujte.

Máme za sebou mnohaletou zkušenost s pořádáním pobytových zájezdů pro skupiny i jednotlivce, své služby nabízíme na vysoké úrovni, snažíme se vždy udělat vše pro Vaši maximální spokojenost a nezáleží na tom, zda s námi cestujete pravidelně či se stanete našimi klienty poprvé.

Naše cestovní kancelář má pro rok 2022 dle zákona č. 159/1999 Sb. opět řádně uzavřenou pojistku pro případ úpadku CK u SLAVIA pojištovna a.s. ( certifikát o pojištění pro rok 2022 naleznete v sekci ke stažení / Pojištění CK ). 

Každoročně v létě připravujeme zájezdy do Itálie, Chorvatska, Španělska, Řecka, Bulharska ... v oblíbených turistických letoviscích. Velmi výhodé ceny nabízíme především v letovisku Alba Adriatica na Palmové riviéře, kde každoročně jezdíme po celou letní sezonu a odkud se každoročně klienti vracejí spokojení.

V každém místě máme zastoupení v delegátovi CK nebo v pracovníkovi místní agentury, kteří se o Vás v místě pobytu vždy dostatečně postarají. Dopravu můžete využít autobusovou ( svozy po celé ČR ), leteckou z Ostravy a Brna nebo vlastní.

Můžete si vybrat i z naší nabídky pobytů v tuzemsku a poznavacích zahraničích zájezdů. Pořádáme také jednodenní adventní zájezdy nebo silvestrovský pobyt v Beskydech.

 

Věříme, že Vás naše nabídka zájezdů, pobytů zaujme a využijete tak služby nabízené naší cestovní kanceláři.

Těší se na Vás tým cestovní kanceláře MORAVA Tour

 

kancel 1   kancel 2   BOVA7