596 118 488

info@moravatour.cz

Typ zájezdu

Země

 
podklad1

Vážení cestovatelé,

představujeme Vám naší kompletní nabídku na letní sezónu 2022, která bude pro naši cestovní kancelář MORAVA Tour 23.úspěšnou v řadě. Připravili jsme pro Vás mnoho pěkných míst s pobyty u moře, autobusovou dopravou či leteckou nebo můžete využít vlastní dopravu svým autem. Nabídka se průběžně doplňuje, upravuje, proto naše stránky neustále sledujte.

Máme za sebou mnohaletou zkušenost s pořádáním pobytových zájezdů pro skupiny i jednotlivce, své služby nabízíme na vysoké úrovni, snažíme se vždy udělat vše pro Vaši maximální spokojenost a nezáleží na tom, zda s námi cestujete pravidelně či se stanete našimi klienty poprvé.

Každoročně v létě připravujeme zájezdy do Itálie, Chorvatska, Španělska, Řecka, Bulharska ... v oblíbených turistických letoviscích. V každém místě máme zastoupení v delegátovi CK nebo v pracovníkovi místní agentury, kteří se o Vás v místě pobyty postarají. Dopravu můžete využít autobusovou ( svozy po celé ČR ), leteckou z Ostravy a Brna nebo vlastní.

Mimo letní sezonu si můžete vybrat z naší nabídky pobyty v tuzemsku a poznavací zahraničí zájezdy. Pořádáme také jednodenní výlety na vánoční trhy do Vídně, Krakowa a silvestrovský pobyt v Beskydech.

 

Věříme, že Vás naše nabídka zájezdů, pobytů zaujme a využijete tak služby nabízené naší cestovní kanceláři.

Těší se na Vás

tým cestovní kanceláře MORAVA Tour

 

kancel 1   kancel 2   BOVA7