596 118 488

596 116 797

info@moravatour.cz

Typ zájezdu

Země

 

Vážení přátelé,

představujeme Vám katalog SKUPINY - KOLEKTIVY 2020 s nabídkou cenově výhodných letních pobytových zájezdů, ozdravných či sportovních pobytů, určenou skupinám a kolektivům (min. 20 osob) z celé ČR. Zájezdy pro skupiny a kolektivy jsou již 20 let pravidelnou součástí nabídky naší cestovní kanceláře MORAVA Tour s.r.o.

Námi organizované pobyty a zájezdy jsou určeny pro skupiny a kolektivy dospělých, dětí a mládeže, rodin s dětmi a seniorů, školská zařízení (ZŠ a MŠ, Centra volného času a Domy dětí a mládeže), zájmová sdružení, organizace, občanská sdružení a centra pro pomoc osobám se zdravotním či mentálním postižením, sportovní a tělovýchovné kluby, aerobik a fitness kluby, svazy a kluby seniorů, firmy aj.

V minulé sezóně jsme organizovali pobytové zájezdy pro cca 45 kolektivů z celé ČR. Našim prvořadým cílem je, aby kolektivy s námi necestovaly pouze jednou, ale chceme, aby se na nás s důvěrou obracely opakovaně i v dalších letech. Důkazem toho je celá řada spokojených kolektivů a skupin z celé ČR, které s námi spolupracují dlouhodobě.

Plánujete-li v roce 2020 uskutečnit pro Vaši skupinu či kolektiv pobyt u moře, spolupráce s námi bude ta správná volba.

 

VÝHODY PRO SKUPINY

  • skupina již od 20 osob - nemusíte naplnit celou kapacitu autobusu, objednat si můžete pobyt či zájezd pro skupinu již od 20 osob
  • Itálie + Chorvatsko až 7 míst zdarma + finanční odměna (pro objednavatele, vedoucí či organizátora skupiny)
  • Itálie + Chorvatsko - školní skupiny a dětské pobyty až 5 míst zdarma pro pedagogický dozor
  • Itálie + Chorvatsko - 1 místo zdarma navíc pro objednavatele při objednání skupiny (min. 20 osob) a zaplacení zálohy min. 20% do 15.12.2019
  • Řecko + Bulharsko až 3 místa zdarma
  • poznávací zájezdy až 2 místa zdarma
  • nástupní místa a odjezdy našich autobusů si můžete určit sami dle Vašeho přání v rámci celé ČR
  • ubytovací kapacity nabízíme skuipnám v jednom domě popř. ve dvou domech v blízkosti sebe

INFORMACE

V případě zájmu zajistíme v Itálii stravování - česká kuchyň, jednotné menu formou výdeje, jídelníček je na celý termín předem stanoven. Stravu zajišťujeme pro skupinu min. 30 osob. Skupinám s dětmi je po celou dobu zajištěn pitný režim. Zajišťujeme polopenzi (snídaně, večeře - 1 hlavní jídlo, balíček na cestu zpět) nebo rozšířenou polopenzi (snídaně, polední menu - vydatná polévka s pečivem či jiné teplé jídlo, večeře - 1 hlavní jídlo, balíček na cestu zpět). Při snídani je vždy k dispozici čaj. Pobyty začínají večeří a končí snídaní.

Autobusovou přepravu zajišťujeme zájezdovými autobusy s WC, klimatizací, TV; počet sedadel až 55 míst. Autobus přistavíme dle dohody na jakémkoliv místě v rámci celé ČR. Za přistavení v Čechách účtujeme příplatek ve výši 150 - 300 Kč / osoba.

Cestovní zdravotní pojištění do zahranicí není zahrnuto v cenách zájezdů, v naší cestovní kanceláři Vám ho na požádání sjednáme ve dvou variantách. BALÍČEK 1 - pojištění léčebných výloh v zahraničí: 14 Kč / den / osoba 18 - 69 let, 10 Kč / den / osoba 0 - 17 let, 31 Kč / den / osoba od 70 let. BALÍČEK 2 - pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu (pro případ zrušení zájezdu ze zdravotních důvodů): 34 Kč / den / osoba 0 - 69 let, 44 Kč / den / osoba od 70 let. Rozsah pojištění a výši pojistného Vám na vyžádání rádi poskytneme.

Fakultativní výlety jsou pořádané v každém místě pobytu, objednávají se až na místě u našich delegátů a platí se v místní měně. Fakultativní výlet pro skupinu osob si můžete objednat také předem v naší cestovní kanceláři, kdy Vám poskytneme přednostní slevu formou míst zdarma či skupinovou cenu.

 

REZERVACE ZÁJEZDU

Máte-li skupinu či kolektiv osob v počtu min. 20 osob a chtěli byste uskutečnit pobytový zájezd s naší cestovní kanceláří MORAVA Tour s.r.o., kontaktujte nás telefonicky, osobně v naší provozovně či e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Zjistíte tak, zda Vámi požadovaný termín a místo pobytu je volné, následně máte možnost si daný zájezd zarezervovat. 

Podáním rezervace pro skupinu již od 20 osob se ničím nezavazujete, můžete ji kdykoli bez stornopoplatku zrušit.

OBJEDNÁVKA ZÁJEZDU

Závaznou objednávku nám můžete zaslat až dosáhnete dostatečného počtu zájemců uvedeného v rezervaci zájezdu.
Objednáte si u nás např. minimální počet osob = 20 osob, potom dle dalšího zájmu můžete postupně počet osob navyšovat tj. přiobjednávat další místa.
Závazná objednávka se podává poštou na adresu naší CK či e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Pro jakékoli dotazy nás neváhejte kontaktovat na telefonních číslech 596 118 488, 596 116 797 nebo na e-mailové adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

KATALOG SKUPINY - KOLEKTIVY 2020

Katalog skupiny 2020

Kliknutím na katalog si můžete tento katalog stáhnout a prohlédnout.