596 118 488

info@moravatour.cz

Typ zájezdu

Země

 

Vážení přátelé,

představujeme Vám katalog SKUPINY - KOLEKTIVY 2019 s nabídkou cenově výhodných letních pobytových zájezdů, ozdravných či sportovních pobytů, určenou skupinám a kolektivům (min. 20 osob) z celé ČR. Zájezdy pro skupiny a kolektivy jsou již 20 let pravidelnou součástí nabídky naší cestovní kanceláře MORAVA Tour s.r.o., která je zároveň i přímým organizátorem těchto pobytů (zájezdů).

Námi organizované pobyty a zájezdy jsou určeny pro skupiny a kolektivy dospělých, dětí a mládeže, rodin s dětmi a seniorů, školská zařízení (ZŠ a MŠ, Centra volného času a Domy dětí a mládeže), zájmová sdružení, organizace, občanská sdružení a centra pro pomoc osobám se zdravotním či mentálním postižením, sportovní a tělovýchovné kluby, aerobik a fitness kluby, svazy a kluby seniorů, firmy aj.

V minulé sezóně jsme organizovali pobytové zájezdy pro cca 50 kolektivů z celé ČR. Našim prvořadým cílem je, aby kolektivy s námi necestovaly pouze jednou, ale chceme, aby se na nás s důvěrou obracely opakovaně i v dalších letech. Důkazem toho je celá řada spokojených kolektivů a skupin z celé ČR, které s námi spolupracují dlouhodobě.

Plánujete-li v roce 2019 uskutečnit pro Vaši skupinu či kolektiv pobyt u moře, spolupráce s námi bude ta správná volba.

VÝHODY PRO VÁS

  • skupina již od 20 osob - nemusíte naplnit celou kapacitu autobusu, objednat si můžete pobyt či zájezd pro skupinu již od 20 osob
  • až 7 míst zdarma + finanční odměna (pro objednavatele, vedoucí či organizátora skupiny)
  • nástupní místa a odjezdy našich autobusů si můžete určit sami dle Vašeho přání v rámci celé ČR

REZERVACE ZÁJEZDU

Máte-li skupinu či kolektiv osob v počtu min. 20 osob a chtěli byste uskutečnit pobytový zájezd s naší cestovní kanceláří MORAVA Tour s.r.o., kontaktujte nás telefonicky, osobně v naší provozovně či e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Zjistíte tak, zda Vámi požadovaný termín a místo pobytu je volné, následně máte možnost si daný zájezd zarezervovat. 

Podáním rezervace pro skupinu již od 20 osob se ničím nezavazujete, můžete ji kdykoli bez stornopoplatku zrušit.

OBJEDNÁVKA ZÁJEZDU

Závaznou objednávku nám můžete zaslat až dosáhnete dostatečného počtu zájemců uvedeného v rezervaci zájezdu.
Objednáte si u nás např. minimální počet osob = 20 osob, potom dle dalšího zájmu můžete postupně počet osob navyšovat tj. přiobjednávat další místa.
Závazná objednávka se podává poštou na adresu naší CK či e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Pro jakékoli dotazy nás neváhejte kontaktovat na tel. číslech nebo na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

CENÍK SKUPINY-KOLEKTIVY 2019

2520 2018 cenik

Kliknutím na ceník si můžete tento ceník stáhnout a prohlédnout.