596 118 488

info@moravatour.cz

Typ zájezdu

Země

 
podklad1
 

Po velmi složité době je čas si opět užívat, cestovat a koupat se v moři !!  Podívejte se na naší nabídků zájezdů ... naplánujte si dovolenou už nyní a využijte výhodné AKCE :

 

      OBJEDNÁVEJTE TEĎ…PLAŤTE AŽ 30 dnů před odjezdem !!

 

 možnost využití této AKCE Vám umožní v klidu vybrat si z naší nabídky svůj zájezd či pobyt a objednat si u nás svou dovolenou už nyní a ZDARMA.

Je to velmi jednoduché .... z naší nabídky si vyberte termín a místo …. vypíšete a pošlete nám „Smlouvu o zájezdu“, kterou Vám potvrdíme s tím, že zaplacení vybraného zájezdu provedete až 30 dnů před termínem odjezdu !!

Zůstává tedy na Vás zda pak svou „Smlouvu o zájezdu“ potvrdíte platbou nebo jí dle vládních opatření zrušíte. Žádné poplatky za zrušení neplatíte! Nepotvrdíte-li svou objednávku platbou, smlouva o zájezdu zůstává tak neplatná.

Akce je platná do 30.5. 2021 a navíc po dobu akce můžete využít SLEVY 10 % (sleva platí na zájezdy do Itálie a do Chorvatska ze základních cen dle ceníků mimo příplatky. Sleva se neposkytuje při placení platebními poukázkami nebo z plateb Benefit Plus.)

 

 

 

SLEVA ZA VČASNÝ NÁKUP (z katalogových cen)

do 31.01.2021     15% (apartmány)

do 28.02.2021     12% (apartmány)

do 31.03.2021    5% (apartmány, hotely)

S včasným nákupem lze lépe vyhovět Vašim požadavkům na ubytování a místa v autobuse.

 
 
SLEVA PRO OSOBY nad 60 let (z katalogových cen, neplatí pro termíny v červenci a srpnu)

do 31.01.2021     20% (apartmány Itálie, Chorvatsko), 13% (Bulharsko, Řecko)

do 28.02.2021    15% (apartmány Itálie, Chorvatsko), 12% (Bulharsko, Řecko)

do 31.03.2021    10% (apartmány, hotely)

 

VÝHODY PRO RODINY (u zájezdů do Itálie a Chorvatska s autobusovou dopravou)

RODINA 2 dospělí + 1 dítě:   DÍTĚ ZDARMA (do 6 let u zájezdů do Itálie, do 5 let u zájezdů do Chorvatska) bez nároku na lůžko se 2 dospělými osobami v pokoji platí jen autobusovou dopravu   

RODINA 2 dospělí + 2 děti:   1.DÍTĚ DO 15 let sleva 400 Kč ze základní ceny, 2.DÍTĚ DO 15 LET platí jen autobusovou dopravu (platí u destinací Rosolina Mare, Alba Adriatica)  

RODINA 2 dospělí + 3 děti:   1.DÍTĚ DO 15 let sleva 400 Kč ze základní ceny, 2.DÍTĚ a 3.DÍTĚ DO 15 LET platí jen autobusovou dopravu (platí u destinací Rosolina Mare, Alba Adriatica)  

 

VÝHODY PRO SKUPINY / KOLEKTIVY (min. 20 osob)
Organizátorovi skupiny poskytneme 2 - 7 míst ZDARMA (v závislosti na celkovém počtu osob) a jiné skupinové ceny, které naleznete v našem druhém katalogu SKUPINY 2020. Dle zájmu zajistíme pro skupiny i stravování (min. 30 osob).
 

AKTUÁLNÍ SLEVY
Po ukončení slev za včasný nákup sledujte další slevové akce na našich webových stránkách, kde aktuálně informujeme o našich dalších probíhajících slevách.
 

Podmínky pro uplatnění slev

- jednotlivé slevy se uplatňují pouze ze základních cen pro LÉTO 2021, nevztahují se na last-minutové ceny

- slevy a výhody nelze uznávat dodatečně a nelze je vzájemně kombinovat a sčítat

- slevy pro děti se vztahují ke dni narození

- slevy se uplatňují ihned při sepsání smlouvy o zájezdu, která je vázána uhrazením zálohy ve výši 50% z celkové ceny zájezdu

- slevy se neposkytují z plateb poukázkami Sodexo (typ Flexi Pass, Holiday Pass, Dárkový Pass, Fokus Pass, Bonus Pass), Edenred (Ticket Multi, Ticket Holiday, Ticket Compliments Dárkový) a plateb Benefit Plus

- slevy se neposkytují z příplatků (strava, pobytová taxa, cestovní pojištění...) a z ceny pouze za autobusovou dopravu

- slevy nelze uplatňovat v případě speciálních a skupinových nabídek