596 118 488

info@moravatour.cz

Typ zájezdu

Země

 
podklad1
Popis zájezdu Termíny a ceny Fotogalerie Mapa

Polsko

Wroclaw

Vánoční trhy

cena od 700,-

Vánoční trhy

Wroclaw – metropole Dolního Slezska a jedno z nejkrásnějších měst celého Polska nese stopy řady kultur. Bylo založeno v 10.stol. českým knížetem Vratislavem, po kterém nese v překladu české jméno Vratislav. Již v roce 10000 zde bylo zřízeno polské biskupství. Pro ty, kdo si rádi všechno obejdou pěšky, bude historické jádro Vratislavi velmi příjemným místem ( Tumský ostrov, katedrála sv. Jana Křtitele, gotická radnice, ostrůvky a mosty…). Hlavní trhové náměstí ve starém městě ožívá v době předvánoční adventními trhy, kdy se zaplní nejen zdejšími obyvateli, ale také turisty – unikátní možnosti nákupů… na trzích můžete ochutnat svařené víno, ván oční punč nebo místní specialitu pitný med, případně k zakousnutí grilovaný sýr, různé druhy klobásek.

Program

dopoledne příjezd do Wroclawi – prohlídka historického centra města, odpoledne volno k návštěvě vánočních trhů. V 18,00 hod odjezd zpět do ČR, předpokládaný návrat do Ostravy a Havířova do 21,00 hod.

Nástupní místa

7:00 hod Havířov-parkoviště u Magistrátu, ul. Svornosti 7.30 hod Ostrava-parkoviště naproti DK města Ostravy, tř. 28.října

Polsko / Wroclaw / Vánoční trhy

Vyberte si některou z variant zájezdu:

Doprava Strava
Autobusem Bez stravy Zobrazit termíny »
od - do Cena na osobu
osoby: 1
typ ceny:

Cena zahrnuje

  • dopravu autobusem
  • průvodce CK

Cena nezahrnuje

  • cestovní zdravotní pojištění
  • vstupy do historických objektů


Polsko / / Wroclaw / Vánoční trhy

Polsko / / Wroclaw / Vánoční trhy