596 118 488

info@moravatour.cz

Typ zájezdu

Země

 
podklad1
Popis zájezdu Termíny a ceny Fotogalerie Mapa

Česká republika

SILVESTROVSKÝ POBYT

hotel DLOUHÉ STRÁNĚ

cena od 6800,-

Hotel Dlouhé Stráně

Hotel Dlouhé Stráně se nachází v obci Loučná nad Desnou v nadmořské výšce 600 m v CHKO Jeseníky. Krajina je hornatá a lesnatá, poloha hotelu je v klidném prostředí. Poskytuje výhodné podmínky pro aktivní odpočinek a rekreaci hostů. Oblast je ideálním místem pro turistiku a zimní sporty.

Vybavení

Hotel Dlouhé Stráně je komplexem dvou budov: budova I. (dolní) a budova II. (horní). Obě budovy jsou propojeny podzemním tunelem, který lze využít pro pohyb mezi budovami za nepříznivého počasí, zejména v zimním období. Obě budovy mají bezbariérový vstup a několik bezbariérových pokojů. Pokoje budovy I. jsou vybaveny na úrovni tříhvězdičkového hotelu a zařízeny novým nábytkem. Pokoje budovy II. jsou vybaveny na úrovni tříhvězdičkového a částečně dvouhvězdičkového hotelu. Parkovat lze zdarma před budovou. Recepce s nepřetržitým provozem, internet dostupný v obou budovách a všech 260 pokojích, směnárna v recepci hlavní budovy, PC s připojením k internetu u hlavní recepce, výtahy v obou budovách, bezbariérový přístup v obou budovách, wellness centrum, bowling se 2 dráhami (200 Kč / 1 dráha / 1 hodina; rezervace se provádí u číšníků v restauraci), fitness, 8 stolů na stolní tenis, 2 hrací stoly na mechanický fotbal, kulečníky (karambol, ruský), hrací automaty (autíčka, lyžování), dětský koutek, restaurace, jídelna, kavárna, vinárna. Domácí mazlíčci jsou vítáni (za poplatek).

Ubytování

2-lůžkové pokoje s příslušenstvím
3-lůžkové pokoje s příslušenstvím
Rodinné dvoupokoje (2+2 až 4 lůžka) s příslušenstvím

Stravování

Hotelový komplex nabízí široký výběr možností celodenního stravování. K dispozici je restaurace, jídelna, vinárna a kavárna. Stravování je nabízeno formou polopenze (snídaně formou bufetu, večeře 1 chod; první den je večeře společná, další dny se vybírá ze 3 jídel předem). V restauraci si lze během dne vybrat z aktuální nabídky. Po domluvě lze připravit i pokrmy, které nejsou v nabídce, např. dietní či bezlepkovou stravu.

Welness

Bazén s rozměry 4 × 8 m vybavený podvodním osvětlením, masážními tryskami, chrličem a protiproudem, vířivka s pevnými lehátky s perličkou, infrasauna, možnost objednání relaxačních masáží různého druhu. Teplota vody v bazénu je 28°C, ve vířivce 34°C.
Maminky mohou využít přebalovací pult pro miminka. Kojenci mají do wellness vstup jen při použití ochranných plavacích plenkových kalhotek (lze je zakoupit v hotelu).
Vstup do wellness a masáže je vždy nutno předem objednat na recepci hotelu.
Bazén + vířivka: 100 Kč / hodina / dospělá osoba; 50 Kč / hodina / dítě 4-14 let; děti do 3 let zdarma.
Infrasauna: 60 Kč / 30 minut / dospělá osoba; 30 Kč / 30 minut / dítě 4-14 let.
Skupiny si mohou rezervovat celé wellness za cenu 2.500 Kč / hodina.
(každý vstup = 1 hodina, během které lze libovolně využít bazén, vířivku a infrasaunu )

Lyžování a tipy na výlety

Ski-areál Kouty (cca 1000m od našeho hotelu), zajištěna doprava na sjezdovku a zpět k hotelu minibusem. V areálu se nachází půjčovna lyží a doplňků, úschovna lyží a nespočet dalších služeb.
SKI AREÁL Přemyslov (sjezdování i běžkařský okruh)
Ski areál Kareš (naproti našeho hotelu)
Červenohorské sedlo (východisko běžeckých tras po hřebenech Jeseníků)
Ski areál Oáza ( 3 km od našeho hotelu)
Ski areál Ovčárna - Praděd (lyžování do května)
Ramzová (sedačková lanovka, noční osvětlení vleků)

Tipy na výlety
Přečerpávací vodní elektrárna Dlouhé Stráně, Termály Velké Losiny, Ruční papírna Velké Losiny, Skanzenmuzeum, Muzeum silnic ve Vikýřovicích, Zámek Velké Losiny, Rozhledna na Medvědí hoře v Koutech nad Desnou, Rohledna Bukovna v Rapotíně, Rozhledna Zlatý Chlum, Rozhledna Biskupská kupa, Rozhledna na Borůvkové hoře, Lázně Velké Losiny, Lázně Karlova Studánka, Lázně Jeseník, Lázně Lipová-lázně, Jeskyně Na Pomezí atd.

Loučná nad Desnou

Loučná nad Desnou je obec, která se nachází v okrese Šumperk v Olomouckém kraji, necelých 15 km severovýchodně od Šumperka. Loučnou nad Desnou a její část Kouty znají především lyžaři a milovníci jesenické přírody.

Česká republika / SILVESTROVSKÝ POBYT / hotel DLOUHÉ STRÁNĚ

Vyberte si některou z variant zájezdu:

Doprava Strava
Vlastní Polopenze Zobrazit termíny »
od - do 2-lůžk.pokoj / osoba
osoby: 2
typ ceny: Dospělý
2-lůžk. pokoj / dítě 6-18 let
osoby: 1
typ ceny: Dítě
3-lůžk. pokoj / osoba
osoby: 3
typ ceny:
3-lůžk. pokoj / dítě 6-18 let
osoby: 1
typ ceny: Dítě
4-lůžk. pokoj/ osoba
osoby: 4
typ ceny: Dospělý
4-lůžk. pokoj/ dítě 6-18 let
osoby: 1
typ ceny: Dítě

Cena zahrnuje

  • 7 x ubytování ( osoba / týden)
  • 7 x polopenzi ( osoba / týden)
  • vstupenku na silvestrovský večer ( obsahuje večeři formou rautu, pro dospělé sekt 03l, víno 07l a káva,vstup do prostor kde se bude hrát )

Cena nezahrnuje

  • poplatek z pobytu 21 Kč/ os.,den ( platí se na recepci hotelu)

Slevy

  • Dítě do 3 let ZDARMA-bez lůžka stravy

Příplatky

  • pes 300 Kč/ noc


Česká republika / SILVESTROVSKÝ POBYT / / hotel DLOUHÉ STRÁNĚ

Česká republika / SILVESTROVSKÝ POBYT / / hotel DLOUHÉ STRÁNĚ