596 118 488

info@moravatour.cz

Typ zájezdu

Země

 
podklad1
Popis zájezdu Termíny a ceny Fotogalerie Mapa

Itálie

Severní Jadran
Caorle / Lido Altanea

rezidence PIOPPI

cena od 26250,-

Ubytování

TRILO 4: v přízemí - místnost s a kuchyňským koutem, koupelna s WC, terasa se zahrádkou,
v patře – pokoj (2 lůžka), menší pokoj (2lůžka), koupelna s WC, balkon v patře

wi-fi: ano ( za poplatek, pouze u bazénu zdarma)
klimatizace: ano ( za poplatek 40 EUR)
zvíře: ano ( za poplatek)

rezidence PIOPPI

500 m od pláže, 150 m od centra, v klidné zóně
Rezidence je složená z jednopatrových řadových domků stojících okolo prostorného bazénu pro děti a dospělé se sluneční terasou, parkování.
Apartmány moderně a účelně vybavené, dvoupodlažní, TV, pračka, terasa, některé s mikrovlnnou troubou, klimatizace (za poplatek).
Jeden pokoj větší s manželským lůžkem, druhý pokoj menší s lůžky od sebe nebo za sebou.

Caorle/ Lido Altanea

Caorle leží cca 70 km severně od Benátek a patří mezi nejmalebnější a nejnavštěvovanější města na severním pobřeží Jadranu. Pyšní se velmi zachovalým historickým centrem s typickými barevnými domky, přístavem, úzkými uličkami plnými obchůdků, kavárniček a malými náměstíčky, kterému dominuje překrásná 48 m vysoká šikmá zvonice románské katedrály. Ve městě se nachází i vodní park Aquafollie plný zajímavých atrakcí pro všechny. Lido Altanea je nově vybudovaná část Caorle, která leží mezi Porto Santa Margherita a Duna Verde, pouhých 5 km od centra Caorle. Rozlehlé udržované zahrady nabízí komfortní rezidence s bazény. Najdete zde také nově vybudované cyklistické a bruslařské stezky, novou obchodní galerii, restaurace a bary. O zábavu pro děti i dospělé se postarají animační programy, dětská hřiště, minigolf a mnoho dalších. Letovisko nabízí i sportovní vyžití v podobě hřišť na malou kopanou, volejbal, basketbal, plážový volejbal a tenis.V sousedství se nachází i velké golfové hřiště. Ideální místo pro turisty, kteří chtějí prožít klidnou dovolenou v kontaktu s přírodou, aniž by se vzdali pohodlí moderního života.Pokud máte děti a vaším snem je ideální rodinná dovolená, tak Altanea je pro vás tou skvělou volbou.

Pláže

Dlouhá široká písčitá pláž s jemným pískem a s pozvolným vstupem do moře přivítají rodiny s malými dětmi. Většinou je pláž privátní - placená nabízející placený servis (slunečníky, lehátka), v menší míře naleznete i volné pláže - neplacené. Pohodlné spojení s pláží zajišťuje bezplatný vláček, který v pravidelných intervalech objíždí celé letovisko.

Fakultativní výlety

Benátky a ostrovy Murano, Burano a Torcello, Benátky a ostrov San Giorgio + prohlídka loděnice, plavba po Benátské laguně se zastávkou na nám. San Marco, plavba výletní lodí z Caorle na místní lagunu, večerní plavba kolem pobřeží Caorle.

Itálie / Severní Jadran / Caorle / Lido Altanea / rezidence PIOPPI

Vyberte si některou z variant zájezdu:

Doprava Strava
Vlastní Bez stravy Zobrazit termíny »
od - do Cena za apartmán TRILO
osoby: 4
typ ceny:

Cena zahrnuje

 • ubytování/ apartmán,7 nocí
 • využití bazénu
 • služby pracovníka agentury

Cena nezahrnuje

 • dopravu
 • pobytovou taxu
 • cestovní zdravotní pojištění COVID(nepovinné): 34 Kč / os.,den, připojištění storna: 44 Kč /os.,den
 • ložní prádlo
 • závěrečný úklid
 • pojištění CK proti úpadku

Příplatky

 • AUTOBUSOVÁ DOPRAVA: 2.100 Kč/ os.
 • pobytová taxa (povinná): 250 Kč/ os. od 12 let, 7 dní
 • PŘÍPLATKY platící se na místě: závěrečný úklid( povinn): 70 EUR / apartmán, ložní prádlo: 15 EUR / lůžko / týden, Wi-fi: 25 EUR / apartmán, klimatizace: 40 EUR / apartmán, pes: (dle možnosti) 30-50 EUR / týden


Itálie / Severní Jadran / Caorle / Lido Altanea / rezidence PIOPPI

Itálie / Severní Jadran / Caorle / Lido Altanea / rezidence PIOPPI