596 118 488

info@moravatour.cz

Typ zájezdu

Země

 
podklad1
Popis zájezdu Termíny a ceny Fotogalerie Mapa

Itálie

Neapol, Ischia, Pompeje, Vesuv, Capri, Vatikán, Řím

Perly Neapolského zálivu

cena od 8990,-

Program

1.den: odjezd v ranních hodinách z Brna přes Velké Meziříčí, Jihlavu, Humpolec, Vlašim (Střechov), Prahu, Beroun, Žebrák, Rokycany, Plzeň a Rozvadov do Německa, Rakouska a Itálie. 2.den: ráno příjezd do Neapolského zálivu, přejezd na Ischii, ubytování na hotelu v odpoledních hodinách. Odpoledne fakultativně okruh ostrovem Ischia klimatizovaným autobusem. Uvidíte např. Aragonský hrad, městečka Ischia Porto a Ponte, Barano, Fontana, Forio, čekají Vás zastávky na vyhlídkách v Serrara Fontana, na poloostrůvku Sant‘ Angelo s možností nákupu koření a ochutnávkou místních likéru. Možnost koupání v termálních bazénech či v moři, večeře, nocleh. (cca 18 € / osoba). 3.den: po snídani odjezd autobusem do přístavu, přejezd trajektem na pevninu. Poté odjezd busem k sopce Vesuv a pěší výstup k samotnému jícnu vulkánu. Následuje návštěva Pompejí, prohlídka bývalého antického města, jež bylo zničeno a zasypáno v roce 79 při výbuchu sopky. Návrat na Ischii možnost koupání v termálních bazénech či v moři, večeře, nocleh. (cca 57 € / osoba + vstup na Vesuv cca 10 € / osoba a vstup do Pompejí cca 15 € / osoba, zájezd se může jet v opačném pořadí). 4.den: po snídani odjezd autobusem do přístavu. Jízda lodí na malebný ostrov Capri, jednoho z nejkrásnějších a nejatraktivnějších ostrovů v Tyrhénském moři. Následuje prohlídka ostrova. Minibusy a pěšky navštívíme přístav, město Capri a Anacapri, případně individuálně vily San Michele (cca 7 € / osoba) a Monte Solaro -nejvyšší vrchol ostrova (cca 10 € / osoba), z něhož je velkolepý výhled na celý ostrov a neapolský záliv, Vesuv a okolní ostrovy. Dále je možná okružní plavba lodí kolem ostrova. Navečer odjezd lodí zpět na Ischii, možnost koupání v termálních bazénech či v moři, večeře, nocleh. (cca 82 € / osoba vč. lodičky kolem ostrova). Dle času možnost koupání na Capri. 5.den: odpoledne Pizza party (dvouhodinový program). Budete moci ochutnat typickou pizzu či si někteří klienti sami z připravených ingrediencí vytvoří pizzu dle vlastní fantazie. K příjemné atmosféře v pěkné restauraci hraje reprodukovaná italská hudba a samozřejmostí je i výborné ischitánské víno v neomezeném množství. (cca 15 € / osoba). 6.den: po snídani přejezd trajektem na pevninu do Neapole, průjezd městem s výkladem a krátkou zastávkou na Santa Lucia. Poté odjezd do Říma, přeprava metrem do centra města, kde následuje půldenní prohlídka s průvodcem - Koloseum, Fórum Romanum, Kapitol a památník Emanuela II., návštěva Vatikánu s prohlídkou Sv. Petrského náměstí a křesťanského chrámu sv. Petra. Ve večerních hodinách odjezd do ČR. (cca 23 € / osoba vč. českého průvodce, sluchátek, vstupu do Vatikánu a lístků na metro). 7.den: příjezd do Prahy (v cca 12.00 hod..) a do Brna (v cca 15.00 hod).

Itálie / Neapol, Ischia, Pompeje, Vesuv, Capri, Vatikán, Řím / Perly Neapolského zálivu

Vyberte si některou z variant zájezdu:

Doprava Strava
Autobusem Polopenze Zobrazit termíny »
od - do Cena na osobu
osoby: 1
typ ceny:

Cena zahrnuje

 • dopravu autobusem
 • obousměrné trajektové lístky
 • 4 x ubytování v hotelu *** /depandance, s termálními bazény nedaleko moře a pláží na termálním ostrově Ischia
 • 4 x polopenze
 • služby průvodce
 • pojištění CK ve smyslu zák. 159/99 Sb.

Cena nezahrnuje

 • výlety a vstupné (např. trajekt na ostrovy Capri a zpět, italské autobusy po ostrovech, okružní plavba lodí kolem Capri, vstup do Pompejí a na Vesuv, metro v Římě, italští průvodci, bezdrátová sluchátka v Pompejích a v Římě atd.)
 • Pro absolvování kompletního programu zájezdu bude zapotřebí cca 190 € (záleží na klientech, zda budou chtít celý čijen část programu, či odpočívat u moře či v termálních bazénech).

Příplatky

 • 1-lůžkový pokoj 2.000 Kč /osoba
 • cestovní pojištění včetně storna 40 Kč / osoba / den
 • balkon či terasa 600 Kč / osba / pobyt
 • pobytová taxa: cca 2 € / osoba / noc (platí se na hotelu)


Itálie / / Neapol, Ischia, Pompeje, Vesuv, Capri, Vatikán, Řím / Perly Neapolského zálivu

Itálie / / Neapol, Ischia, Pompeje, Vesuv, Capri, Vatikán, Řím / Perly Neapolského zálivu