596 118 488

info@moravatour.cz

Typ zájezdu

Země

 
podklad1
Popis zájezdu Termíny a ceny Fotogalerie Mapa

Bulharsko

Primorsko, Nessebr, Sozopol, Istanbul, Beglik Tash

BULHARSKO - pobytově-poznávací

cena od 11990,-

Program

1.den: odjezd autokarem z České republiky, přejezd přes Slovensko, Maďarsko, Srbsko do Bulharska. 2.den: příjezd do Primorska v ranních hodinách, ubytování v hotelu (pokoje s balkónem, klimatizací, Wi-Fi, vlastním sociálním zařízením, TV), s průvodcem společná procházka po letovisku, večeře, nocleh. 3.den - 12./14.den: volné dny, koupání, polopenze, v průběhu pobytu 5 × výlet (viz níže) + možnost dalších fakultativních výletů (Edirne, Varna, Veliko Tarnovo, Veleka, Safari džípem, rybí piknik, plavba lodí atd.). 13./15.den: snídaně, odjezd zpět do ČR (přejezd přes Srbsko, Maďarsko a Slovensko). 14./16.den: příjezd zpět v odpoledních hodinách

ISTANBUL

Největší město Turecka, rozkročeno na dvou světadílech, Evropě a Asii s úžasnými památkami - Palácem Sultánů, Modrou mešitou, chrámem Boží moudrosti, Hipodromem atd. Fakultativně plavba lodí po Bosporu s překrásným výhledem na evropskou i asijskou část města. Na závěr dne nákupy na světově známých bazarech Velkém a Egyptském s nabídkou zlata, kožených výrobků atd.

SOZOPOL

Historické městečko s typickými dřevěnými domy, velkým přístavem, středověkým opevněním s tvrzí a s kostelem sv. Jiřího, který uchovává ostatky svatého Jana Křtitele. Obchůdky a kavárničky nabízí příjemné nákupy i odpočinek.

+ NESTINARSKÝ VEČER

Večer s folklórním programem včetně tance na žhavém uhlí a následně tanečním večerem, jehož součástí je i večeře o 4 chodech - aperitiv, předkrm, polévka, hlavní chod, desert a neomezená konzumace vína.

NESSEBR

Starobylé město založeno dórskými Řeky s křivolakými uličkami 2 000 let starého přístavu. Pro své unikátní stavby bylo vyhlášeno památkovou rezervací UNESCO. Malebné uličky starobylého města jsou plné obchůdků, uměleckých galerií, pouličních umělců a kaváren lákajících tisíce turistů k návštěvě. Bahenní lázně - s možností koupání se v lázni zůstávající po odsolování mořské vody bohaté na soli a minerály, blahodárně působící na pokožku, ekzémy, artrózu, revmatismus a psychické potíže atd.

BAHENNÍ LÁZNĚ

S možností koupání se v lázni zůstávající po odsolování mořské vody bohaté na soli a minerály, blahodárně působící na pokožku, ekzémy, artrózu, revmatismus a psychické potíže atd.

BEGLIK TASH

Thrácká pohanská svatyně z období 1500 - 400 let před n. l.

Poznámka

Z důvodu výletu do tureckého Istanbulu je NUTNÝ CESTOVNÍ PAS!

Bulharsko / Primorsko, Nessebr, Sozopol, Istanbul, Beglik Tash / BULHARSKO - pobytově-poznávací

Vyberte si některou z variant zájezdu:

Doprava Strava
Autobusem Polopenze Zobrazit termíny »
od - do Cena na osobu
osoby: 1
typ ceny:

Cena zahrnuje

  • autokarová doprava
  • 9/11/12 × ubytování v hotelu s polopenzí
  • česky hovořícího průvodce
  • výlety dle programu
  • pojištění CK ve smyslu zákona 159/99 Sb.

Cena nezahrnuje

  • komplexní cestovní pojištění včetně storna 40 Kč / ospba / den
  • další fakultativní výlety
  • doporučené kapesné cca 100 €

Příplatky

  • 1-lůžkový pokoj: 300 Kč / noc


Bulharsko / / Primorsko, Nessebr, Sozopol, Istanbul, Beglik Tash / BULHARSKO - pobytově-poznávací

Bulharsko / / Primorsko, Nessebr, Sozopol, Istanbul, Beglik Tash / BULHARSKO - pobytově-poznávací